קורס יועצי גישור בשלום בית

ייעוץ גישור בשלום בית הוא מקצוע שלו חשיבות רבה בעת בה אנו חיים, וניתן לומר כי התקופה האחרונה רק הוכיחה לנו עד כמה התא המשפחתי ובפרט, המערכת הזוגית העומדת בבסיסו, זקוקים להדרכה נכונה לטובת התמודדות נכונה עם משברים. קורס יועצי גישור בשלום בית יעניק לכם ידע מקצועי וכלים, המבוססים בן היתר על נקודת מבט יהודית ומחקרית.

חשיבות התא המשפחתי

התא המשפחתי ובייחוד, המערכת הזוגית המתפקדת בבית היא הבסיס לבניית אישיות בריאה, להתפתחות אישית וליציבות לאורך שנים. אולם, חשוב להבין כי חשיבותה של המערכת הזוגית הבריאה בבית לא משפיעה רק על שביעות הרצון של אלה המושפעים ממנה באופן ישיר, כלומר הילדים או בני הזוג בעצמם, אלא היא אחד המפתחות העיקריים לקידום חברה יציבה ומאוזנת לטווח הרחוק והקרוב כאחד.

למרות החשיבות הרבה והשפעתה הניכרת של יציבות ובריאות המערכת הזוגית על התא המשפחתי ובכלל, אנו עדים לקונפליקטים הולכים וגוברים בין בני זוג, המביאים לא אחת לגירושין ולמעשה, לפירוק התא המשפחתי, מה שכמובן משפיע בצורה שלילית או לפחות, בעל פוטנציאל השפעה שלילית על הילדים, היחסים בבית והחברה בכלל.

כדי להצליח צריך הדרכה

בתקופה כמו שלנו, הצעד הראשון והנכון לקראת התמודדות נכונה עם משברים במערכת הזוגית, וודאי שהצעד הנכון לבני זוג שנקלעו למשבר, הוא להגיע להדרכה ואף להכנה נכונה. ע"מ לסייע לזוגות, פותח קורס ייחודי, המתבסס על ידע תורני לצד ידע קליני, שנועד להעשיר ולהעניק כלים מעשיים לעוסקים בתחום.

הכרת הבעיה היא השלב הראשון בפתרון

בין הנושאים השונים שנעסוק בהם בקורס, נשים דגש מיוחד על הכרת דפוסי התנהגות וחשיבה של זוגות, הכרת משברים האופייניים לשלבים שונים בזוגיות, והתמודדות עם משברים מסוגים שונים, למשל משברים המאפיינים נישואים שניים, משברים אופייניים לזוגות בעלי תשובה, ועוד. הידע והכלים שאותם נלמד בקורס, הינם מגוונים, מותאמים לאוכלוסיות שונות, ונועדו לסייע ללומדים להדריך בבוא העת את הזוגות בצורה נכונה ומושכלת, לטובת פתרון עמוק של הבעיות ויצירת שינוי חיובי במערכת הזוגית

בואו לקבל ידע מעשיר ומקצועי

הפיקוח התורני בשילוב עם הרמה המקצועית הגבוהה, יעניק למשתתפי הקורס ידע רחב, וכאמור, מעשי ומעמיק למשתתפי הקורס. מסיימי הקורס בהצלחה יקבלו תעודה המונפקת על ידי המרכז.

עבור קבלת פרטים נוספים, שאלות נוספות ועוד, צרו קשר>>>

דילוג לתוכן